Portál, věnující se problematice a novinkám plastových i hliníkových oken a dvěří.

Přinášíme pro Vás ty nejnovější informace ze světa plastových a hliníkových oken a dveří.


Vše o oknech

PVC okna = Vaše investice do budoucnosti

Více než polovina všech oken v Německu jsou vyrobeny z PVC. To je většinou způsobeno jejich vynikající energetickou účinností, vysokou kvalitou, univerzální škálou barevnosti na stupnicích RAL, snadnou údržbou a dlouhou životností. Na základě stavu of-the-art, novými výrobními metodami a dodržování přísných norem pro recyklaci PVC je to nyní také velmi úsporný a inovační materiál.

Plastové okna a dveře neřadtě k levným variantám!

Trvalo dlouho, setřást všechny mýty o PVC a vyvrátit negativní obraz, který si lidé na tento materiál udělali. Plastové okna a dveře byly podvědomě řazeny vždy mezi levné varianty podřadné kvality. Minulá doba v nás zanechala mýtus o tom, že kvalitní dřevo je nejlepší a jeho údržba je adekvátní daní za jeho službu. Dnes je tato situace zcela opačná.

Plastový materiál, PVC za prvé a především, je jedním z univerzálních a důležitých materiálů dnešní doby. Plastové profily jsou toho budoucí důkaz. Jsou energeticky úsporné a nabízejí široké pole působnosti, které se pohybuje od odvětví výroby potravin a nápojů až do automobilového průmyslu a do stavebnictví.

PVC okna plně vyhovují problematice ekologie a dosahují zde vysokého skóre. Mají větší energeticky úsporný potenciál než jiné okna z jiných materiálů a dosahují také hodnost v horní části ligy v eko-efektivnostních analýzách. Materiál rámu může být ze 100 % recyklovaných materiálů. Na základě jejich vysoké životnosti a nákladech na jejich údržbu v průběhu jejich životního cyklu, jsou PVC okna dnes nejvíce vhodné a doporučované řešení pro okna všech objektů.

Plastová okna

Výhody PVC oken

Plastová okna nabízejí širokou škálu výhod, a to nejen z ekologického hlediska, ale i z hlediska hospodárnosti a architektonického designu. Naše okenní systémy ukazují, jak vyspělé technologie jsou kombinovány s praktickými výhodami a atraktivním designem. Je to proto, že okna by měla nejen šetřit energii, ale také dobře vypadat. Okna jsou doménami všech staveb a podle toho se také řídíme při jejich výrobě. Moderní okna musí poskytovat účinnou ochranu proti chladnému počasí, nepříznivým povětrnostním podmínkám a hluku, musí být odolné proti vloupání a měli by splňovat podmínku vynikajícího poměru jejich pořizovacích nákladů a výnosů, mělo by být také snadné o ně pečovat s využitím minimální údržby. Jsou to přesné požadavky, které jsou plněny našimi PVC okenními systémy.

Je vhodné volit osvědčené a kvalitní značky na výrobu oken i pro výrobu komponentů a hotových elementů. Naše kování do oken i dveří se vyrábí z nerezové oceli a nabízí komfortní funkce, jako je například bezpečnostní kování (samostatná regulace zamykacích kolíků!)

Možnost plně integrovaného křídla s pojistkami proti otevření, Vám poskytne komfort bezpečí. Nabízíme bezpečnostní prvky pro plnou ochranu proti vloupání i s možností ponechané otevřené mezery pro ventilaci. Kompletní celoocelové výztuže ve všech profilech rámu a křídla a několika komorové izolační zasklení (dle výběru).

Plastová se vyrábějí okna i dveře. Již je přežitkem názor na jejich pochybnou bezpečnost, jsou bezpečné jak jakékoliv jiné dveře z různých materiálů. Bezpečnost oken i dveří neurčuje pouze jejich materiál, ale i jejich doplňky jako je kování, uzamykání, výztuž, typ odvětrání a jiné.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Máte nová nebo stará okna?

Máme ještě stará okna
Výsledek ankety
20
Již čekáme na rekonstrukci
Výsledek ankety
4
Máme už nová okna
Výsledek ankety
12
Okna nemáme
Výsledek ankety
5
 

Archiv anket

 
Najdi na webu
Stiskni pro hledání
Seřízení oken na zimu Seřízení oken na zimu

Příprava a seřízení oken na zimní období. Seřiďte si okna podle návodu.

Plastová okna ve Zlíně a Kroměříži

Vážení návštěvníci, pokud hledáte prodejce oken ve Zlíně nebo Kroměříži, určitě Vás bude zajímat tato informace.

Trend kolekce hliníkových dveří ve své nejkrásnější podobě

Hliníkové vstupní dveře naší kolekce splňují nejvyšší nároky ve všech směrech a navíc k vynikající technologii poskytují vysoce kvalitní optiký dojem

Nová zelená úsporám: Miliardy na úspory pro české domácnosti

Program Zelená úsporám sice končí, ale ministr životního prostředí Tomáš Chalupa dnes představil další dotační program Nová zelená úsporám. Z toho budou podporovány jak soukromé domy, tak veřejné budovy.

Archiv novinek

AMESA - zravotnický materiál Vyroba lekarnicek prvni pomoci a zdravotnickeho materialu.
Demontovatelné sítě do oken Demontovatelne site do oken.
Dílenské pracovní stoly alpede PROFI Pracovni dilensky stul alpede PROFI
Dotace na výměnu oken Dotace Zelena usporam na vymenu oken.
Dřevěná okna a dveře Kvalitni drevena okna a dvere od spolecnosti Insta
Hliníková okna Velmi kvalitní hliníková okna a dveře vyráběné v Polsku, certifikované dle evropských norem.
Integrované žaluzie Hledáte různá příslušenství jako jsou integrované žaluzie, parapety, kliky a jiné pro plastová okna?
Kovové dílenské skříně Kovova dilenska skrin
Nábytek pro školy Skolni nabytek
Návrhy interiérů Navrhy interieru.
Obrazy na desce žena u okna a žena v okně Krasne obrazy na desce s motivem zena u okna a zena v okne.
Ocelové odpadkové koše Ocelovy odpadkovy kos
Panelové posuvné stěny pro velká okna Panelove posuvne steny pro velka okna.
Parkové lavičky z hliníku Hlinikova parkova lavicka
Plechové šatní skříňky a boxy Plechova satni skrinka
Profesionální dílenské pracovní stoly Dilensky stul ALCERA® PROFI
Reklama na internetu Reklama na internetu
Vybavení do dílny Kovovy dilensky nabytek
Vybavení školních šaten Kovove satni skrinky pro skoly
Výměna oken okálu Vymena oken okalu.
Žaluzie pro šikmá, střešní i běžná okna Zaluzie pro sikmá, stresni i bezna okna. Interierove i exterierove.
Zásuvkové skříně UNI Zasuvkova dilenska skrin UNI
Pilové kotouče pro šperkařství Přední výrobce pilových kotoučů nejen pro šperkařství ale také pro šroubky, orbitální řezání a jiné. Samozřejmostí je zakázková výroba.
Jímky, žumpy, septiky Bresco a.s. - plastové a samonosné jímky, žumpy septiky, čistírny odpadních vod, plastové šachty, vodomerové šachty.
 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Plastová okna a dveře
© Plastová okna a dveře

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.